سایت فناوری اطلاعات نفیر نجف آباد

سایت فناوری اطلاعات نفیر نجف آباد اخبار آی تی

اسکایپ سخنان شما را به ۴۰ زبان ترجمه می‌کند

اسکایپ,موتور جستجو,ترجمه

اسکایپ سخنان شما را به ۴۰ زبان ترجمه می‌کند

اسکایپ از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین سرویس‌های ارتباط تصویری آنلاین است که به دلیل سازگاری با سیستم‌های عامل مختلف و سهولت استفاده، طرفداران زیادی دارد.

این سرویس که محصول مایکروسافت است فقط روی اندروید، بیش از صد میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد. به نظر می رسد این سرویس با افزودن قابلیت باورنکردنی جدید محبوب تر نیز شود.

تصور کنید در حالی که فارسی صحبت می کنید، اسکایپ همزمان صحبت های شما را برای طرف مقابل به انگلیسی ترجمه کند. این ویژگی می تواند زندگی بسیاری از افراد را متحول و آسان تر کند.

بتازگی ساتیا نادلا، مدیرعامل این شرکت اعلام کرده است که تا پایان سال جاری میلادی امکان ترجمه زنده اسکایپ با پشتیبانی از ۴۰ زبان به این سرویس افزوده می شود. نادلا در جریان کنفرانس Code سرویس Skype Translator را در مقابل حضار آزمایش کرد. سخنان او در حین اسکایپ کردن با Gurdeep Singh Pall از انگلیسی به آلمانی ترجمه می شد و سخنان پال نیز از آلمانی به انگلیسی. این امکان جدید که حاصل ده سال تحقیق روی یادگیری ماشین، شناسایی گفتار و ترجمه خودکار است، روی همه اپلیکیشن ها و نرم افزارهای اسکایپ قابل اجراست. (ضمیمه کلیک)


منبع : وبسایت روزنامه جام جم

آدرس منبع : http://www.jamejamonline.ir/


تاریخ ارسال: سه‌شنبه 20 خرداد 1393 ساعت 19:23 | نویسنده: مجموعه نفیر | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.